V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

dětská houpačka s hrazdou

Modulární dětská houpačka dětem jen tak nezevšední. Umožňuje totiž vzájemné kombinování až čtyř různých prvků sestavy: závěsnou houpačku lze rychle a snadno vyměnit za závěsnou gondolu VARIO, případně za talířovou houpačku VARIO nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním. Součástí houpačky je i výškově nastavitelná hrazda. Dělitelná ocelová konstrukce spolu s jednoduchou sedačkou a hrazdou tvoří kompaktní sadu, kterou lze poskládat do praktického balení.
dělitelná konstrukce z precizních ocelových trubek
modulární systém umožňující pohodlné střídání až 4 různých houpaček
jednoduchá sedačka s nastavitelnými lany a bezpečnostními háky
inovativní systém zavěšení, který zamezuje tvorbě smyček na laně
4 patky na zabetonování do země
výšková nastavitelnost hrazdy: 70 cm, 96 cm, 122 cm a 148 cm
nosnost houpačkové sedačky: 50 kg
nosnost hrazdy: 50 kg
rozměry houpačky (d × š × v): 259 x 185 x 216 cm
hmotnost houpačky: 31 kg
MADE in GERMANY

3 roky záruka, značkový servis
testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Běžná cena: 8 500,00 Kč

Akční cena 5 990,00 Kč

dětská houpačka s hrazdou

Detaily

Modulární dětská houpačka dětem jen tak nezevšední. Umožňuje totiž vzájemné kombinování až čtyř různých prvků sestavy: závěsnou houpačku lze rychle a snadno vyměnit za závěsnou gondolu VARIO, případně za talířovou houpačku VARIO nebo dětskou bezpečnostní sedačku se zajištěním. Součástí houpačky je i výškově nastavitelná hrazda. Dělitelná ocelová konstrukce spolu s jednoduchou sedačkou a hrazdou tvoří kompaktní sadu, kterou lze poskládat do praktického balení. dělitelná konstrukce z precizních ocelových trubek modulární systém umožňující pohodlné střídání až 4 různých houpaček jednoduchá sedačka s nastavitelnými lany a bezpečnostními háky inovativní systém zavěšení, který zamezuje tvorbě smyček na laně 4 patky na zabetonování do země výšková nastavitelnost hrazdy: 70 cm, 96 cm, 122 cm a 148 cm nosnost houpačkové sedačky: 50 kg nosnost hrazdy: 50 kg rozměry houpačky (d × š × v): 259 x 185 x 216 cm hmotnost houpačky: 31 kg MADE in GERMANY 3 roky záruka, značkový servis testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS

Další informace

Kód S01102-0000K

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661