V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Domeček zahradnický rozšiřitelný


Domeček zahradnický rozšiřitelný
[STORE VIEW]
Popisek *
Domeček pro malého zahradníka je vyroben z kvalitního plastu a udělá radost každému dítěti. Mezi jeho výbavu patří velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko a okap s konvičkou. Navíc se k domečku dá přidat mnoho příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě
POPIS
Domeček pro malého zahradníka se spoustou herních prvků a příslušenství, např. velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko, okap s konvičkou a další.
Celkem 21 ks příslušenství v balení.
Domeček lze rozšířit o další herní prvky (kuchyňka, zvonek, plné dveře, piknikový stůl s lavicemi a další) od značky Smoby.
Ochrana proti UV záření zajišťuje dlouhou trvanlivost barev.
Rozměry složeného domečku: 128 × 135 × 132 cm (Š x V x H).
Rozměr balení: 50 × 120 × 92 cm.
Hmotnost balení: cca 29 kg.
Vyrobeno ve Francii.
Vhodné pro děti od 2 let.

Běžná cena: 9 199,00 Kč

Akční cena 7 400,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Domeček zahradnický rozšiřitelný

Detaily

Domeček pro malého zahradníka je vyroben z kvalitního plastu a udělá radost každému dítěti. Mezi jeho výbavu patří velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko a okap s konvičkou. Navíc se k domečku dá přidat mnoho příslušenství a vytvořit tak ideální místo pro každé dítě POPIS Domeček pro malého zahradníka se spoustou herních prvků a příslušenství, např. velký box na náčiní, mřížka na stěnu s květináči, krmítko, okap s konvičkou a další. Celkem 21 ks příslušenství v balení. Domeček lze rozšířit o další herní prvky (kuchyňka, zvonek, plné dveře, piknikový stůl s lavicemi a další) od značky Smoby. Ochrana proti UV záření zajišťuje dlouhou trvanlivost barev. Rozměry složeného domečku: 128 × 135 × 132 cm (Š x V x H). Rozměr balení: 50 × 120 × 92 cm. Hmotnost balení: cca 29 kg. Vyrobeno ve Francii. Vhodné pro děti od 2 let.

Další informace

Kód SM 810405

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613