V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

FEBER Domeček Woodland Cottage -dům obřích rozměrů

FEBER Domeček Woodland Cottage - dům obřích rozměrů. Opravdu velký a kvalitní silný srubový dům.
Nejmladší si vymýšlí příběhy a baví se zvaním svých malých kamarádů na hraní do domečku Woodland Cottage od FEBER. Woodland Cottage zahrnuje dveře se širokým otvíráním a okno s okenicemi s venkovním/vnitřním otvíráním. Vymyšlený a navrhnutý jako útočiště pro ty nejmenší, tento domeček obsahuje 4 sedátka a stoleček jako jídelní koutek na svačiny. Domeček Woodland Cottage vybavený 3 baterkami AAA má zvonek s třemi rozdílnými zvoněními: vstupní cink cink, štěkání psa a mňoukání kočky. Velký a barevný, tento domeček od FAEER je v jasných barvách odolných vůči slunečním paprskům.
Rozměry 162 x 165 x výška 157 cm
Váha 68 kg

Běžná cena: 14 900,00 Kč

Akční cena 12 500,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

  FEBER Domeček Woodland Cottage -dům obřích rozměrů

Detaily

FEBER Domeček Woodland Cottage- dům obřích rozměrů. Opravdu velký a kvalitní silný srubový dům. Nejmladší si vymýšlí příběhy a baví se zvaním svých malých kamarádů na hraní do domečku Woodland Cottage od FEBER. Woodland Cottage zahrnuje dveře se širokým otvíráním a okno s okenicemi s venkovním/vnitřním otvíráním. Vymyšlený a navrhnutý jako útočiště pro ty nejmenší, tento domeček obsahuje 4 sedátka a stoleček jako jídelní koutek na svačiny. Domeček Woodland Cottage vybavený 3 baterkami AAA má zvonek s třemi rozdílnými zvoněními: vstupní cink cink, štěkání psa a mňoukání kočky. Velký a barevný, tento domeček od FABER je v jasných barvách odolných vůči slunečním paprskům. Rozměry 162 x 165 x výška 157 cm

Další informace

Kód 800002884

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613