V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Houpačka BABY 3 v 1 zeleno/tyrkysovo/oranžová

Houpačka BABY 3 v 1
je určena pro nejmenší děti, ale houpačka poroste společně s dětmi a mohou ji používat do cca svých dvanácti let. Houpačka z plastu Baby 3v1 se totiž dá totiž rozložit a snadno vám vznikne houpačka bez předního zabezpečovacího dílu, anebo i bez opěradla. Houpačka pak vytvoří jednoduché sedadlo, kam se snadno posadí i větší kluk nebo holka. Plastová houpačka Baby 3v1 má ve vybavení také bezpečnostní pás, závěsné lano s délkou 2,5 m s nastavitelnou výškou. Houpačka má dvě barevné varianty: žluto/červeno/modrou, zeleno/tyrkysovo/oranžovou.
HDPE tvarované metodou EBM
má bezpečnostní zapínání
skládá se z třech oddělených plastových částí
roste s dítětem
od kojeneckého hlubokého sedáku, přes sedák s opěradlem do desky
možnost nastavení hloubky zadní stěnky
úchyty z galvanizované oceli
černé svorky PP na lanech
věk < 36 měsíců (pouze když je plně složený)

Běžná cena: 1 599,00 Kč

Akční cena 1 210,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Houpačka BABY 3 v 1 zeleno/tyrkysovo/oranžová

Detaily

Houpačka BABY 3 v 1 dětská sedačka, dětská houpačka sedadla nastavitelné plastové HDPE v Lime Green / tyrkysová / oranžové TUV - GS Rozměry / ​​Rozsah dodávky: 455mm Swing seat široký Hloubka 300 mm Výška k Obterteil zpět 465mm bezpečnostní pás Z 3 díly sestávají, které jsou odnímatelné Lana z PP 10 mm tloušťky, nastavitelná výška 205 cm - 255 cm Kroužky a manipulovat Značka pozinkované oceli Pouze 2850g těžké Dětská houpačka sedák je extrémně odolný počasí ! dětská sedačka se skládá ze 3 částí, zpět ve 2 polohách jsou nastavitelné, můžete své děti nechat vyrůst. dítě houpačka mohou být převedeny odstraněním zadní část a přední část pro normální houpačka. , můžete použít toto dítě houpačkou pro všechny použít houpačka modelů, kdy montážní tyče mezi 205 cm -. 255 cm vysoké Chcete-li připojit houpačka místo na montážních tyčí jsou 2 svorky potřebné s karabinou. Tyto svorky lze nalézt v bella zahradě v obchodě v rámci příslušenství. Za všechny křídlových rámů bella zahrady vhodné. Tato dětská houpačka sedačka je k dispozici v různých barvách a designech , můžete vidět jen pod doporučením nebo bella zahradní obchodě s dětský zařízení - Příslušenství -. Všechny houpačky . V případě dotazů jsme Vám k dispozici bella vaše zahrada tým

Další informace

Kód 133.001.007.005

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613, 387 994 661