V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Obří sestava STROM FEBER Hrací centrum se skluzavkou WOOD HOUSE NEW DESIGN

Obří sestava STROM FEBER Hrací centrum se skluzavkou WOOD HOUSE
obří prolézačka se skluzavkou a domečkem, lavička vzadu sestavy,výrobce FEBER.
rozměr 200 x 125 x 139 cm
je centrem aktivit pod širým nebem s velkou skluzavkou s vlnami. Děti mohou vylézt na platformu díky dvoum bočním žebříkům s úchytkou. Pod platformou je lavička se stolkem na svačinku nebo odpočinek. Stolek se dá otočením proměnit také na pískoviště. Jasné barvy jsou odolné vůči slunci a změnám teploty. Snadno se skládá a rozkládá bez nářadí.

Běžná cena: 8 990,00 Kč

Akční cena 7 700,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 Obří sestava STROM FEBER Hrací centrum se skluzavkou WOOD HOUSE NEW DESIGN

Detaily

Obří sestava STROM FEBER Hrací centrum se skluzavkou WOOD HOUSE obří prolézačka se skluzavkou a domečkem, lavička vzadu sestavy,výrobce FEBER. rozměr 200 x 125 x 139 cm. Nosnost jenoho dítěte do 35 kg FEBER. FAMOSA / FEBER je největším výrobcem hraček ve Španělsku s téměř 50letou tradicí. V současné době je jedničkou na trzích ve Španělsku a Portugalsku, ale výrobky od společnosti FAMOSA zásobují i více než 50 dalších trhů hraček. Sídlo a hlavní výrobní kapacity společnosti FAMOSA můžete najít v centru Toy Valley area nedaleko Alicante. Odtud do světa přichází více než 1500 různých druhů hraček, mezi jinými i domy pro děti, skluzavky a mnoho dalších. Hračky firmy FAMOSA jsou robustní a odolné, neboť jsou konstruovány tak, aby vydržely i to nejdivočejší dovádění. Jsou ideální jako hračky na zahradu, kde vašemu dítěti zpříjemní nejedno odpoledne.

Další informace

Kód 800009590

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613