V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Pružinové houpadlo FROG QUARTET houpadlo na pružině pro 4 děti - čtyřhoupačka

Unikátní a barevný design, který děti osloví. Průžinové houpadlo FROG QUARTET ve variantě žába.

Kotvy jsou vyrobeny ze zinkované oceli. Opěrky na nohy jsou protiskluzové. Rukojeti jsou plastové. Houpadlo je odolné vůči vandalismu. Dodáno nesmontované.
Rozměr ± 770 x 550 / Ø 170 x 400 mm
PRUŽINOVÁ HOUPAČKA MONKEY'S žÁBA - čtyřhoupačka
PARAMETRY


Rozměr pruž. houpačky: 107 x 71 cm


Kotvení: betonovací


Výška: 90 cm


Materiál: HDPE plast


Podklad: udržovaný trávník


Velikost bezpečnostních zón: 371 x 400 cm


Vhodné od: 3 - 12 let


Údržba: pravidelná dle EN 1176


Záruka: 24 měsíců


Zajímavá a odolná pružinová houpačka Žába - čtyřhoupačka je vyrobena z kvalitní oceli a jednovrstvého a dvouvrstvého HDPE plastu v zajímavém barevném provedení. Tato pružinová houpačka pobaví svým designem, děti mohou plout na vlnách své fantazie. Svou konstrukcí umožňuje houpání až čtyř dětí najednou. Pružinová houpačka jistě vhodně doplní zahrady mateřských škol a dětských center, může být ale i lákadlem u komerčních objektů - firem, restaurací, apod.


Pružinová houpačka Žába - čtyřhoupačka je upevněna na kvalitní pružině, která je zabetonována do terénu pomocí masivní pozinkované kotvy. Konstrukce pružinové houpačky je doplněna deskami z HDPE plastu, který je velice odolný a stálobarevný.


Výška pádu pružinové houpačky Žába je 0,6 m a proto nemusí mít dopadové plochy tlumící pád, stačí zde udržovaný trávník. V případě umístění pružinové houpačky na zpevněnou plochu (např. beton, asfalt, a pod.) nebo pokud se zákazník obává vyšlapání trávníku v okolí pružinové houpačky, doporučujeme zde položit pryžovou podložku pod pružinové houpačky, viz. související zboží.


Pružinová houpačka Žába je certifikovaná dle EN 1176 pro veřejná dětská hřiště.

Běžná cena: 23 500,00 Kč

Akční cena 18 500,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Pružinové houpadlo FROG QUARTET houpadlo na pružině pro 4 děti  - čtyřhoupačka

Detaily

Unikátní a barevný design, který děti osloví. Průžinové houpadlo FROG QUARTET ve variantě žába. Kotvy jsou vyrobeny ze zinkované oceli. Opěrky na nohy jsou protiskluzové. Rukojeti jsou plastové. Houpadlo je odolné vůči vandalismu. Dodáno nesmontované. Rozměr ± 770 x 550 / Ø 170 x 400 mm PRUŽINOVÁ HOUPAČKA MONKEY'S žÁBA - čtyřhoupačka Pružinová houpačka je pro užívání v sedě pro děti od 3 do 12 let. Součástí dodávky je betonovací kotvení, které je zinkované.

Další informace

Kód 176.010.001.001

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613