V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

AKCE Trampolína s ochrannou sítí JUMP o průměru 305 cm

Trampolíny s ochrannou sítí o průměru 244,305 a 366 cm
Trampolína je ideální zábavou pro celou rodinu. Skákání na trampolíně patří mezi nejoblíbenější sporty. Na trampolíně si užijete jak spoustu zábavy tak se i naučíte dělat pořádné kotrmelce.
Trampolína nezatěžuje páteř ani klouby, hodí ke cvičení v každém věku.
Trampolína s ochrannou sítí se velmi snadno skládá dohromady.
Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu.
Trampolína je dodávána včetně ochranné sítě.
Maximální doporučené zatížení trampolíny je 180 kg.
Skákání na trampolíně je jedním z nejlepších způsobů, jak rozproudit lymfu ve všem těle. Opakující se pohyby nahoru a dolů výrazně podporují stlačování krevního a lymfatického řečiště a napomáhají tak k odplavování toxinů a odpadních produktů z buněk našeho organismu. Toto má na náš organismus plno blahodárných účinků.
Skákání napomáhá uvolnění.Zvyšuje imunitu.Zlepšuje cirkulaci.Posiluje srdce a plíce.Dodává energii.Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a optimalizovat tělesnou váhu.
Schůdky k trampolíně 305 cm možno dokoupit za 450 Kč

Běžná cena: 5 450,00 Kč

Akční cena 4 490,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 AKCE Trampolína s ochrannou sítí JUMP o průměru 305 cm

Detaily

Trampolíny s ochrannou sítí o průměru 180,244,305 a 366 cm Trampolína je ideální zábavou pro celou rodinu. Skákání na trampolíně patří mezi nejoblíbenější sporty. Na trampolíně si užijete jak spoustu zábavy tak se i naučíte dělat pořádné kotrmelce. Trampolína nezatěžuje páteř ani klouby, hodí ke cvičení v každém věku. Trampolína s ochrannou sítí se velmi snadno skládá dohromady. Odrazová plocha trampolíny je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Trampolína je dodávána včetně ochranné sítě. Maximální doporučené zatížení trampolíny je 180 kg. Skákání na trampolíně je jedním z nejlepších způsobů, jak rozproudit lymfu ve všem těle. Opakující se pohyby nahoru a dolů výrazně podporují stlačování krevního a lymfatického řečiště a napomáhají tak k odplavování toxinů a odpadních produktů z buněk našeho organismu. Toto má na náš organismus plno blahodárných účinků. Skákání napomáhá uvolnění.Zvyšuje imunitu.Zlepšuje cirkulaci.Posiluje srdce a plíce.Dodává energii.Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a optimalizovat tělesnou váhu. Schůdky k trampolíně 305 cm možno dokoupit za 450 Kč

Další informace

Kód 08JS

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613